ACER TEKNİK SERVİS İZMİR

acer teknik servis izmir

Acer marka notebook (Laptop) bilgisayarlarınızın donanım yazılım ve yedek parça desteği ile İzmir İl Sınırlarında ikamet eden müşterilerimize Yerinde Servis Hizmeti dahilinde Hızlı ve Güvenli Destek sağlamaktayız. Dilerseniz merkez Yeşilyurt Acer teknik servis adresimizden elden de teslim alabilirsiniz. Destek İrtibat Numaramız 02322625998 – 05061699998 numaralı telefonlarımızdan 7 Gün 24 Saat Acer Teknik Servis departmanımız ile iletişime geçebilirsiniz. Zamanınız bizim için değerli bu bilinçle size Acer Teknik Servis olarak İzmirin Her Yerine 60 Dk da Araçlı Teknik Servis Personeli Gönderiyoruz…

acer notebook teknik servis

acer notebook teknik servis

 

ACER NOTEBOOK TEKNİK SERVİS OLARAK İZMİRİN HER YERİNE 60 DK DA ARAÇLI TEKNİK SERVİS PERSONELİ GÖNDERİYORUZ

 

0232 262 59 98

0506 169 99 98

 


acer bilgisayar teknik servisGARANTİLİ ACER TEKNİK SERVİS

İzmir Acer Teknik Servis olarak notebook bilgisayarlarınız 2 yıl (24 ay) parça değişimi 6 ay onarım garantisi altındadır. Acer notebook bilgisayarlarınızda memnuniyetiniz için onayınız doğrultusunda işlem yapılmaktadır.Parça garantisindeki ürünlerimiz Acer Notebook için (Hard disk-Ekran kartı-İşlemci-Fan-Soğutucu Fanı-Ram) 24 ay birebir parça değişim garantisindedir. Notebook batarya, Notebook adaptör, Notebook klavye vb. parça satışlarımız 1 Yıl Garanti Kapsamında teslim edilmektedir. Onarım gören Acer notebook bilgisayarlarınız 3 ila 6 ay arasında onarım garantisi kapsamındadır.Stok Kontrolü Garanti Süreci Hakkında Bilgi İçin Teknik Servisimizle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

 

 

acer teknik servis izmirACER ADAPTÖR

Acer notebook şarj adaptör çeşitleri stoklarımız dahilinde Acer notebook teknik servis izmir satış departmanında bulunmaktadır. Telefon ile arayan müşterilerimizin Acer notebook teknik servis personeline cihazınızın modeli örneğin:(k52j-n550jv-x550jk) olarak ve voltaj (19v) ve amperaj değerlerini ileterek adresimizden teslim alınabilir veya size en yakın araçlı Acer teknik servis personelimiz yönlendirilerek en hızlı şekilde ücretsiz sevkiyat yapılmaktadır.

Acer teknik servis stoklarımızda bulunan ve satışı yapılan bütün ürünlerimiz garantili olarak teslim edilir.

Not: Acer teknik servisimize gelen bütün Acer notebook – Acer laptop bilgisayarlarınıza onay alınmadan kesinlikle işlem yapılmamaktadır!


acer notebook servis izmirACER BATARYA (ACER PİL)

Acer laptop batarya (pil) çeşitleri Acer Teknik Servis stoklarımızda mevcut olup teknik servisimizin İzmir satış biriminde bulunmaktadır. Telefon ile bize ulaşan müşterilerimizin Acer Teknik Servis personeline notebook modeliyle birlikte notebook bataryasının altında bulunan model numarasını ileterek adresimizden teslim alınabilir veya semtinize en yakın araçlı teknik servis personeli yönlendirilerek ücretsiz sevkiyat yapılmaktadır. Adresimizden veya adrese teslim edilen Acer notebook bataryalarının uzun ömürlü kullanılması hakkındaki detaylı bilgiler Acer teknik servis personelimiz tarafından sizlere iletilecektir.

Acer teknik servis İzmir Stoklarımızda mevcut olan bütün ürünlerimiz garanti kapsamında teslim edilir.

Not: Servisimize gelen bütün Acer notebook – Acer laptop bilgisayarlarınıza onay alınmadan kesinlikle işlem yapılmamaktadır!


acer teknik servis ACER EKRAN

Acer notebook (laptop) bilgisayarlarınızın lcd ekran panelleri modellere ve boyutlarına göre değişkenlik göstermektedir. Notebook lcd ekran ölçüleri (11,1 – 13,3 – 15,6 – 15,4 – 17,1 vb.) olarak Acer Teknik Servis stoklarımızda bulunmaktadır. Telefon aracılığıyla bize ulaşan müşterilerimizin cihazlarını teknik servis birimimize ulaştırmalı veya size en yakın araçlı Acer teknik servis personelimiz tarafından ücretsiz olarak adresinizden teslim alınarak onayınız doğrultusunda notebook lcd ekran değişimi yapılıp tekrar adresinize teslim edilmektedir.

Acer Teknik Servisimizde değişimi veya onarımı yapılan bütün ürünlerimiz garantili olarak teslim edilir.

Not: Acer Teknik Servisimize gelen bütün Acer notebook – Acer laptop bilgisayarlarınıza onay alınmadan kesinlikle işlem yapılmamaktadır!


Acer notebok teknik servisi izmirACER KLAVYE

Acer notebook klavye çeşitleri Acer Teknik Servis stoklarımızda mevcut olup cihaz modeline göre değişkenlik göstermektedir. Telefon ile arayan müşterilerimizin notebook modelini Acer Teknik Servis personeline ileterek adresimizden teslim alacağınız gibi yerinde ücretsiz servis hizmetimizden faydalanarak size en yakın araçlı Acer teknik servis personeli yönlendirilerek en hızlı şekilde Acer klavye değişimi yapılmaktadır.

Stoklarımızda bulunan satışı yapılan bütün ürünlerimiz garantili olarak teslim edilir.

Not: Acer Teknik Servisimize gelen bütün Acer notebook – Acer laptop bilgisayarlarınıza onay alınmadan kesinlikle işlem yapılmamaktadır!

})